G DATA dla biznesu

G DATA

– Udostępnimy nową wersję rozwiązań przeznaczonych do ochrony sieci formowych dowolnego rozmiaru. Połączyliśmy wielokrotnie nagradzaną ochronę AV, intuicyjną i znakomicie zaprojektowaną konsolę z nieskomplikowanym modułem raportowania dla adminów. Kombinacja ta sprawdza się w sieciach od 10 do 10000 klientów. Nasze antywirusy skutecznie chronią firmową infrastrukturę IT przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów jej utrzymania i administracji.

baner-domyslny

 REDUKCJA KOSZTÓW

G DATA BUSINESS pozwala znacząco zmniejszyć koszty administracji w chronionej firmie. Wszystkie opcje zarządzania administrator odnajdzie w jednym interfejsie użytkownika. To oszczędność czasu i pieniędzy. Osoby zarządzające infrastrukturą IT w dużych korporacjach mają możliwość ciągłego podglądu statusu chronionej sieci. Pomaga w tym intuicyjne okno do przeglądu wszelkich istotnych informacji wraz z podpowiedziami kontekstowymi.

IDEALNA INTEGRACJA

Pakiety G DATA BUSINESS oferują kompleksową ochronę antywirusową, którą możesz poszerzyć o dodatkowe moduły. Pozwala to na konfiguracje pakietów pod indywidualne wymagania Twojego klienta.

GDATAv14

ŁATWE W INSTALACJI MODUŁY OPCJONALNE DLA DODATKOWEJ OCHRONY

NETWORK MONITORING

Nowy moduł od G DATA daję Ci doskonały przegląd sieci klienta. Możesz monitorować szeroką gamę urządzeń i usług, od drukarek aż po serwery. Wszelkie ustawienia, skonfigurowane zgodnie z indywidualnymi wymogami organizacji, ułatwią zapobieganie potencjalnym zagrożeniom na czas.

PATCH MANAGEMENT

Luki bezpieczeństwa w oprogramowaniu cieszącym się popularnością w firmach są obecnie najczęstszym wektorem ataków. Z tego powodu wszystkie aplikacje powinny być zawsze możliwie aktualne. Dodatkowy moduł G DATA pozwala na szybkie i efektywne zamknięcie tzw. Tylnych furtek dla cyberprzestępców.

MAIL SECURITY & CLIENT BACKUP

Mail Security chroni pocztę firmową jeszcze zanim trafi ona do odbiorcy. Usuwa wszelkie złośliwe załączniki z poczty przychodzącej jak i wychodzącej z chronionej sieci. Moduł Backup chroni twoich klientów dzięki regularny kopiom zapasowym firmowych danych.

Wypróbuj pakiet G DATA dla biznesu bez instalacji! G DATA LiveView pozwala na sprawdzenie wszystkich modułów i funkcji oprogramowania G DATA bez wdrożenia, teraz możesz to zrobić w każdej chwili online z telefonu lub komputera!

LiveView