Wiemy jak Ci pomóc

Ochrona danych osobowych 

Podpis elektroniczny 

Obsługa informatyczna

Sprzedaż sprzętu i oprogramowania

SimplySign podpis na miarę

SimplySign podpis na miarę
  Prowadzisz firmę? Zarządzasz ludźmi? Podpisujesz dokumenty? Jesteś w ciągłym ruchu, między jednym a drugim spotkaniem biznesowym? Znamy to!  Z SimplySign wszelkie formalności staną się o wiele łatwiejsze ponieważ wszystkie ważne dokumenty podpiszesz bezpiecznie niezależnie od miejsca i czasu.

TO PODPIS BEZ CZYTNIKA

tel s

MOBILNOŚĆ

Jeden podpis i błyskawiczne decyzje!

Wiemy, że cenisz sobie każdą minutę swojej pracy. Dlatego niezależnie, gdzie jesteś – masz przy sobie rozwiązanie, dzięki któremu w mgnieniu oka załatwisz niezbędne formalności. W dowolnym miejscu i czasie podpiszesz mobilnie dokumenty z pomocą SimplySign. Zrobisz to poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację na smartfonie czy tablecie.

BEZPIECZEŃSTWO

Jeden podpis i żadnego stresu!

Bezpieczeństwo i ochrona danych są dla nas największym priorytetem. Posiadamy własne Centrum Danych z najnowocześniejszą infrastrukturą rozproszoną w całym kraju. Mamy wszelkie niezbędne zgody i działamy w oparciu o najważniejsze międzynarodowe standardy, potwierdzone wieloma certyfikatami. Usługi świadczone przez Certum są audytowane przez Narodowe Centrum Certyfikacji (NCCERT).

ZGODNOŚĆ

Jeden podpis i wszystko pasuje!

Kontakt z Urzędem Skarbowym albo z ZUS-em? A może sprawny przepływ dokumentów elektronicznych wewnątrz firmy? SimplySign współpracuje z wieloma popularnymi platformami, takimi jak e-deklaracje czy e-PUAP, dzięki czemu możesz używać mobilnego podpisu elektronicznego w wielu miejscach jednocześnie!

 
simply white

Za pomocą SimplySign podpiszesz:

  • umowy
  • oferty handlowe
  • wszelkie dokumenty firmowe
  • e-faktury
  • dokumentacje medyczne
  • dane przesyłane do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF)
  • zgodę na przetargi czy aukcje elektroniczne
  • korespondencję z urzędami administracji publicznej

 Kontakt 601 822 371, bajan@bajan.com.pl